Στείλτε μας στο fb Messenger chat

ΚΑΡΙΕΡΑ

Εάν θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της ομάδας του mybrand.shoes, σε ένα ευχάριστο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον δείτε τις διαθέσιμες ευκαιρίες καριέρας:

ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:

1. Πωλήτρια ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ( Λ.Πετρουπόλεως 59 ΙΛΙΟΝ )

Σου αρέσει να παρακολουθήσεις τις νέες τάσεις της μόδας και να φοράς τα πιο in παπούτσια και ρούχα; Έχεις πάθος για την άμεση πώληση και είσαι άριστη στον επικοινωνιακό λόγο;

Αρμοδιότητες/Προσόντα:

Προυπηρεσία στον τομέα της πώλησης και εξυπηρέτησης πελατών. Άριστη γνώση διαχείρησης Η/Υ και Αγγλικών. Άριστη γνώση διαχείρησης word.

Επίσης απαραίτηο προσόν είναι η εμφάνιση και ο σωματότυπος καθώς το κατάστημα απευθύνεται σε αθλητικό και fashion κοινό.

Βιογραφικό:

  • Στείλε μας το Βιογραφικό σου μαζί με τουλάχιστον 1 πρόσφατη φωτογραφία.

Βίντεο (προαιρετικό)

  • Περιεχόμενο βίντεο: Μίλα μας για σένα και πες μας τη γνώμη σου για τα υποδήματα του Mybrand.shoes
  • Τρόπος υποβολής: Στείλε το βίντεο σου μέσω email στο hr@mybrand.shoes με τον τίτλο «Πωλήτρια Mybrand.shoes».